برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/03/09 - 14:04
  • - تعداد بازدید: 63
  • - تعداد بازدیدکننده: 60
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت

کارگاه آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل

با حضور پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی برگزار شد.

کارگاه آموزشی سبک زندگی سالم بر اساس آموزه های طب ایرانی ویژه پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی به مدت دو روز در محل سالن جلسات معاونت بهداشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، کارگاه دو روزه آموزشی با عنوان" سبک زندگی سالم بر اساس آموزه های طب ایرانی" از مورخ ۶ خرداد لغایت ۷ خرداد سالجاری، با دعوت از پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان های تابعه استان در محل سالن کنفرانس معاونت بهداشت برگزار گردید.

در ابتدا، دکتر ریخته گر ضمن ارائه نکاتی در خصوص کارگاه، بر اهمیت موضوعات مطروحه از جمله، مبانی و تاریخچه طب ایرانی، وضعیت آموزش و پژوهش طب های سنتی در جهان، تدابیر تغذیه و درمان باغذا در کنترل بیماری های دیابت، فشارخون، کبد چرب، ماساژ، دارو های گیاهی و کاربرد آنها در طب ایرانی،حجامت و زالو درمانی توسط اساتید و متخصصین در حوزه طب ایرانی تاکید نمود.

گفتنی است که طی دو روز برگزاری کارگاه، مطالب آموزشی برای شرکت کنندگان ارائه و همچنین به شکل گروه بندی و طی ۱۰ کارگاه آموزشی ۲ روزه، تا پایان روز سیزدهم تیر ماه سالجاری ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است تعداد کل پزشکان معرفی شده برای دوره های مذکور 267 نفر بوده که طی اولین دوره، 24 نفر در این کارگاه حضور داشتند.

  • گروه خبری : گروه های محتوا,آخرین اخبار,گالری عکس,گالری فیلم
  • کد خبر : 6767
کلمات کلیدی
رقیه امین دوست
خبرنگار

رقیه امین دوست

تصاویر

تنظیمات قالب