English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه | امروز: سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢
-->


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار نوروزی آقای دکتر ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ارومیه

در ابتدای جلسه دكتر غلامرضا اسم حسيني رئيس دفاتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي استان با تبریک سال نو و تقارن مبارک دو بهار رمضان و طبیعت را به کلیه کارکنان و خانواده آنها تبریک و تهنیت گفتند و از تلاش تمامی همکاران در سال گذشته تشکر نموده و به اهمیت خودکنترلی در انجام گناهان، خودمراقبه، توبه، جهاد تبیین در خودسازی در این فرصت اشاره نمودند.

ایشان بر اهمیت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به ویژه دانشگاه علوم پزشکی استان در میزان رضایتمندی مردم از کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران  به جهت اهمیت نقش این ارگان در جان و  سلامت مردم و زندگی سالم و در خور مردم شریف استان اشاره نموده و فرمودند که اخلاق مداری باید در همه قسمت های دانشگاه باید فرهنگ سازی گردد.

در ادامه  آقای دکتر ولی زاد رئیس دانشگاه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و سال جدید و آرزوی سلامتی برای کلیه کارکنان و خانواده آنها به موفقیت ها و دستاوردهای دانشگاه در کلیه حوزه های بهداشتی، درمانی، غذا و دارو ، بخش های عمرانی و ... از جمله تاسیس بیمارستانها و توسعه آن در برخی از شهرستانها، استخدام نیروهاتی جدید در سال جدید، افزایش پذیرش دانشجو در رشته های دانشگاه و دانشجو خارجی، طرح و توسعه سایت دانشگاه و دانشکده نازلو، افتتاح پروژه های بهداتشی و ...  به تفصیل اشاره نمودند.

ایشان در ادامه بر اهمیت پرداختن به بیماری هاب غیر واگیر که در زمان شیوع بیماری کرونا مغفول مانده بود و بر اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی به جهت شروع پیک هفتم و انجام مانور بهداشت محیط در ایام نوروز اشاره نمودند.

 

پایان بخش جلسه  دکتر ولی زاد آرزوی سلامتی، توسعه دانشگاه در کلیه برنامه های جاری و آتی را نمودند.

 
١٢:١٥ - چهارشنبه ٩ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ٥١٧٣١    /    تعداد نمایش : ٦٣