English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه | امروز: شنبه ٠١ مهر ١٤٠٢
-->


کمیته جوانی جمعیت
بسمه تعالی در مورخه 14/6/1402جلسه هماهنگی و یکسان سازی اجرای بهینه برنامه های جوانی جمعیت با حضور مدیرمحترم گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس، کارشناسان مسئول واحد سلامت جمعیت، خانواده و مدارس و کارشناسان برنامه جوانی جمعیت شهرستانها در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد
 ١٤:٣٣ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی مراقبت از پدیکلوزیس و گال در دانش آموزان
در آستانه آغاز سالتحصیلی کارگاه آموزشی مراقبت از پدیکلوزیس و گال در دانش آموزان در مورخه 19/06/1402 با حضور کارشناسان مسئول واحدسلامت نوجوانان ومدارس و کارشناسان برنامه مراقبت از پدیکلوز مرکز بهداشت شهرستان ها، در سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار گردید.
 ١٤:٢٦ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگروه تخصصی نحوه اجرایی نمودن تفاهم نامه دو جانبه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در استان آذربایجان غربی برگزار شد.
کارگروه تخصصی نحوه اجرایی نمودن تفاهم نامه دو جانبه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در محل سالن کنفرانس فناوری اداره کل آموزش وپرورش در تاریخ 18 شهریور ماه سال جاری برگزارشد.
 ١٤:٢١ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی مدیریت و اطلاع رسانی خطر در طغیان های ناشی از آب و غذا
کارگاه آموزشی مدیریت و اطلاع رسانی خطر در طغیان های ناشی از آب و غذا در مورخه 16/06/1402 با حضور کارشناس مسئولان واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر و کارشناسان برنامه مراقبت بیماریهای منتقله از طریق آب و غذای مراکز بهداشت شهرستان ها، در سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار گردید.
 ١٤:١٥ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه گزارش پيش مميزي پيشرفت برنامه ايمني فاضلاب شهر اروميه برگزار شد.
جلسه گزارش پيش مميزي پيشرفت برنامه ايمني فاضلاب شهر اروميه برگزار شد.
 ١٤:٠٦ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
کمیته دانشگاهی آنفلوانزای فوق حاد پرندگان
با توجه به کاهش دما و آغاز مهاجرت پرندگان و همچنین موقعیت استراتژیک استان از نظر دارا بودن تالاب ها و دریاچه ( زیستگاه های اقامتی پرندگان)، به منظور مداخلات و اتخاذ تمهیدات لازم جهت کنترل و پیشگیری از بیماری آنفلوانزا ) پرندگان و فصلی) و همچنین کاهش موارد ابتلا و عوارض ناشی از بیماری ، کمیته دانشگاهی آنفلوانزا در روز سه شنبه 21 شهریور 1402 در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشت تشکیل گردید
 ٠٩:٣٥ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه بازآموزی " برنامه غربالگری نوزادان برای بیماری های متابولیک ارثی( فنیل کتونوری) نوزادان
بیماری فنیل کتونوری ( PKU ) نوعی اختلال متابوليکی- ارثی است كه به صورت اتوزومال مغلوب از والدین به فرزندان منتقل می شود. ازدواج های فامیلی مهمترین علت بروز این بیماری است. بیماران مبتلا ، در بدو تولد نشانه بارزی نداشته و نوزاد در هفته های اول تولد، سالم به نظر می رسد. با غربالگري و شناسايي اين دسته از بيماران در مراحل اوليه و شروع بموقع درمان، مي توان از عوارض پيشرونده بيماري جلوگيري كرد.
 ٠٩:٠٥ - دوشنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست نهایی چک لیست پایش برنامه سلامت کودکان در معاونت بهداشت برگزار شد.
پیرو نشست اولیه بررسی چک لیست پایش برنامه سلامت کودکان، نشست نهایی پیرامون موضوع مذکور، با هدف نهایی سازی و توجیه شیوه استفاده از این ابزار « برای بررسی انطباق فعالیت ها با استانداردهای برنامه در واحد های محیطی»، در تاریخ 6 شهریور ماه در محل معاونت بهداشت دانشگاه، برگزار گردید.
 ٠٧:١١ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم زیارت اربعین در معاونت بهداشت
مراسم زیارت اربعین در معاونت بهداشت در تاریخ ۱۴ شهریور برگزار شد.
 ٠٤:٣٦ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به مناسبت روز بهورز
پیام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به مناسبت روز بهورز
 ١٦:٠٣ - پنج شنبه ٩ شهريور ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>