English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه | امروز: دوشنبه ١٠ مهر ١٤٠٢
-->


  چاپ        ارسال به دوست

کارگروه تخصصی نحوه اجرایی نمودن تفاهم نامه دو جانبه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در استان آذربایجان غربی برگزار شد.

کارگروه تخصصی نحوه اجرایی نمودن تفاهم نامه دو جانبه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 

کارگروه تخصصی نحوه اجرایی نمودن تفاهم نامه دو جانبه وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در محل سالن کنفرانس فناوری اداره کل آموزش وپرورش در تاریخ 18 شهریور ماه سال جاری برگزارشد.

کارگروه با حضور معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان آقای اسدی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی آقای  دکتر ریخته گر، معاون فنی معاونت بهداشت آقای دکتر بانی و جمعی از کارشناسان مرتبط با برنامه برگزار شد.

این کارگروه که متناظر با کارگروه کشوری و به دنبال انعقاد  تفاهم نامه دو وزرات خانه در خصوص برنامه سلامت دهان و دندان دانش آموزان و پایگاه بهداشت و تغذیه سالم و در راستای انجام همکاری های اجرایی برای ارتقاء بهداشت فردی و عمومی دانش آموزان، پایش و نظارت پایگاه های تغذیه سالم، بهداشت محیط مدارس ، بهداشت دهان و دندان دانش آموزان و مباحث آموزش بهداشت، سفیران سلامت دانش آموزی و ... تعاملات لازم برگزار گردید.

در این جلسه هماهنگی، برگزاری جلسه ویژه برای مدیرا ن و مجریان برنامه سفیران سلامت دانش آموزی در ابتدای سال تحصیلی جدید در مدارس استان به صورت ویژه توسط معاون بهداشت و گروه آموزش و ارتقاء سلامت مطرح گردید.

مقرر شد بازدید های مشترک با دو اداره در زمان بازگشایی مدارس صورت گیرد و هماهنگی های لازم قبل از حضور کارشناسان با مدارس انجام شود.

پایان بخش جلسه، بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث فوق با کارشناسان مدعو بود.١٤:٢١ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٥٦٣٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٥