English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه | امروز: سه شنبه ٠١ فروردين ١٤٠٢
-->


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی کامل کمیته خدمات بهداشتی،‌ سلامت و محیط زیست معاونت بهداشت در میزبانی میهمانان نوروزی

به منظور اجرای طرح سفرنوروزی، اولین جلسه کمیته خدمات بهداشتی سلامت و محیط زیست روز سه‌شنبه 16 اسفند ماه سالجاری با حضور دکتر بانی معاون فنی و سایر اعضای کمیته مذکور در سالن جلسات ساختمان شماره 2 معاونت بهداشت (دیزج سیاوش) برگزار گردید.

دکتر فهیم بانی معاون فنی معاونت بهداشت در خصوص اهداف این کمیته گفت: این طرح با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت ساکنین و مسافران نوروزی برگزار می شود.

 وی افزود: ساماندهی، توسعه و  نظارت بر رعایت بهداشت در مراكز عمومي، پذيرايي و اقامتي از اهداف دیگر کمیته بوده که با تعامل و همکاری درون و برون بخشی اجرایی خواهد شد.

در ادامه مهندس آرمیون رئیس گروه سلامت و محیط کار در خصوص این کمیته گفت: كنترل و نظارت هاي شدید بر مراكز غذايي وعمومي بخصوص هتل ها، پارك ها و محل هاي اسكان مسافران نوروزي از جمله اقدامات برای حفظ سلامت مسافران نوروزی است كه اين مهم توسط پرسنل بهداشت محيط به نحو مطلوب انجام خواهد گرفت.

 وی اضافه کرد:  در استان آذربایجان‌غربی همزمان با کل کشور، طرح سلامت نوروزی از 24 اسفند تا 14 فروردین اجرا می‌شود و باتوجه به آغاز ماه مبارک رمضان در ایام عید نوروز، پیش‌بینی می‌شود که بیشترین حجم تردد مسافران نوروزی در فاصله روزهای 24 اسفند تا 4 فروردین 1402 باشد.

در ادامه این کمیته هر کدام از اعضای کمیته به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.١٢:٢٧ - يکشنبه ٢١ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٥١٣٤١    /    تعداد نمایش : ٥٥