English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه | امروز: چهارشنبه ٠٦ مهر ١٤٠١
-->


  چاپ        ارسال به دوست

اهمیت تغذیه دانش آموزان و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مدارس و دانشگاه ها

دکتر ریخته گر، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی، در تاریخ۲۷شهریور۱۴۰۱، در برنامه زنده تلویزیونی اولدوز صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، حضور یافت.
دکتر ریخته گر، در برنامه اولدوز، که با محوریت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها برگزار شد، در خصوص اهمیت توجه به تغذیه کودکان، آمار واکسیناسیون بیماری کووید ۱۹ در استان، توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و توجه بر دریافت واکسن نوبت یادآور، مطالبی بیان کرد.
معاون بهداشت افزود، با توجه به نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس و لزوم توجه به اقدامات مراقبتی، در جهت پیشگیری از ابتلاء کودکان و دانش آموزان، واکسیناسیون کودکان و دانش آموزان ۵ تا ۱۱ سال، می بایست مورد توجه ویژه، قرار گیرد.
وی در ادامه برنامه، بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مدارس و دانشگاه ها، توجه بر استفاده از تغذیه سالم توسط دانش آموزان و کودکان، اهمیت رعایت بهداشت غذایی و ارائه مواد غذایی بهداشتی، در بوفه مدارس و دانشگاه ها، تاکید کرد.
در نهایت، معاون بهداشت، از خانواده ها خواست، با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز  و در جهت پیشگیری از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹، حتما نسبت به دریافت نوبت یادآور واکسن بیماری کووید ۱۹ ( اهمیت واکسیناسیون)، اقدام نموده و همچنان شیوه نامه های بهداشتی و مراقبتی را رعایت نمایند.


روابط عمومی معاونت بهداشت 


٠٠:٤١ - دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٧٠٣٦    /    تعداد نمایش : ٤٧